1 * hviezdičkové apartmány na Slnečnom pobreží

Zoradiť podľa:


417 výsledkov nájdených, zobrazené 201 - 220 «« « 1 .. 9 10 11 12 13 .. 21  » »»

201. Bulgarienhus Yassen Apartments 

Foto: Bulgarienhus Yassen Apartments
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
84 %

Ubytovacie zariadenie Bulgarienhus Yassen Apartments sa nachádza na Slnečnom pobreží, 900 m od aquaparku Action Aquapark a ponúka fitnescentrum a zariadenia na vodné športy. Ubytovacie zariadenie ponúka aj vodný park a bar na mieste.


202. Bulgarienhus Royal Beach Apartments 

Foto: Bulgarienhus Royal Beach Apartments
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
79 %

Offering a seasonal outdoor pool and spa centre, Bulgarienhus Royal Beach Apartments is located in Sunny Beach in the Burgas Province Region. There is a water park on site and guests can enjoy the on-site bar. Action AquaPark is 800 metres away.


203. Bulgarienhus Harmony Suites Apartments 

Foto: Bulgarienhus Harmony Suites Apartments
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
80 %

Ubytovanie sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie a ponúka sezónny vonkajší bazén a zariadenia na vodné športy. Priamo na mieste môžete navštíviť vodný park a reštauráciu. Aquapark Action sa nachádza 800 metrov od ubytovania.


204. Holiday Apartment Rainbow 2 

Foto: Holiday Apartment Rainbow 2
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
90 %

Set in Sunny Beach, Holiday Apartment Rainbow 2 offers self-catering accommodation with free WiFi. The property boasts views of the pool and is 600 metres from Cacao Beach. The kitchenette is fitted with a fridge and a stovetop.


205. VP Apartment in Karolina Complex 

Foto: VP Apartment in Karolina Complex
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

VP Apartment in Karolina Complex offers accommodation in Sunny Beach, 700 metres from Cacao Beach. VP Apartment in Karolina Complex boasts views of the pool and is 3.8 km from Action AquaPark.


206. VP Excelsior Studios 

Foto: VP Excelsior Studios
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Located in Sunny Beach, this air-conditioned apartment features free WiFi. The apartment is 900 metres from Action AquaPark. Private parking is available on site. The unit is equipped with a kitchenette. A TV with cable channels is offered.


207. Bulgarienhus Sunset Beach 4 Apartments 

Foto: Bulgarienhus Sunset Beach 4 Apartments
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
61 %

Apartmány Bulgarienhus Sunset Beach 4 sa nachádzajú v letovisku Slnečné pobrežie v provincii Burgas, 300 metrov od aquaparku Action. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén a vybavenie na vodné športy. Na mieste nájdete aj aquapark a bar.


208. Royal Sun Goomany Studio 

Foto: Royal Sun Goomany Studio
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
87 %

Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie. Apartmán je vzdialený 1,4 km od pláže Cacao. Nájdete tu kuchynský kút s rúrou a hriankovačom. Súčasťou vybavenia je TV s plochou obrazovkou.


209. VIP Park Holiday Apartments 

Foto: VIP Park Holiday Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Situated 900 metres from Cacao Beach in Sunny Beach, this apartment features a garden with a seasonal outdoor pool and a terrace. The air-conditioned unit is 2.5 km from Action AquaPark.


210. Complex Sands Holiday Apartments 

Foto: Complex Sands Holiday Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
79 %

Apartmánový komplex Sands Holiday sa nachádza 600 metrov od vodného parku Action a ponúka možnosť ubytovať sa s domácimi miláčikmi v Sunny Beach.


211. Bulgarienhus Polyusi Apartments 

Foto: Bulgarienhus Polyusi Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
61 %

Situated 600 metres from Action AquaPark in Sunny Beach, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden. The unit is 3 km from Cacao Beach. Private parking is available on site. The kitchen has a toaster and a fridge.


212. Bulgarienhus Victoria Residence Apartments 

Foto: Bulgarienhus Victoria Residence Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
65 %

Featuring a garden with an outdoor pool, Bulgarienhus Victoria Residence Apartments is an apartment set in Sunny Beach, 1.7 km from Action AquaPark. The property features views of the city and is 4 km from Cacao Beach.


213. Bulgarienhus Planeta Apartments 

Foto: Bulgarienhus Planeta Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Located in Sunny Beach, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. The apartment is 1.5 km from Action AquaPark. Private parking is available on site. The kitchen is equipped with a toaster and there is a private bathroom.


214. Bulgarienhus Sunny Gardens Apartments 

Foto: Bulgarienhus Sunny Gardens Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Sunny Beach, this air-conditioned apartment features a terrace. The unit is 1.3 km from Action AquaPark. There is a seating area and a kitchen complete with a toaster and a fridge. A TV with satellite channels is featured.


215. Bulgarienhus Amadeus 5 Studio 

Foto: Bulgarienhus Amadeus 5 Studio
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
70 %

Apartmány Bulgarienhus Amadeus 5 sa nachádzajú na Slnečnom pobreží v provincii Burgas, 600 metrov od vodného parku Action a ponúkajú vonkajší bazén. V areáli sa nachádza reštaurácia a bar a hostia sa môžu zabaviť aj vo vodnom parku.


216. Bulgarienhus Sunset Beach 2 Apartments 

Foto: Bulgarienhus Sunset Beach 2 Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
73 %

Tento apartmán sa nachádza na Slnečnom pobreží, 1 km od aquaparku Action. Ponúka vonkajší bazén a terasu. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Súčasťou apartmánu je kuchyňa a jedálenský kút.


217. Nesebar Fort Club Apartment 

Foto: Nesebar Fort Club Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Situated 100 metres from Action AquaPark in Sunny Beach, this apartment features a garden with an outdoor pool. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. An oven and a toaster can be found in the kitchen.


218. Studios Amore by the sea 

Foto: Studios Amore by the sea
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
50 %

Featuring air conditioning, Studios Amore by the sea offers pet-friendly accommodation in Sunny Beach. Action AquaPark is 900 metres from the property. Free WiFi is available throughout the property. All units feature a TV with cable channels.


219. Apartment 16 B Laguna 

Foto: Apartment 16 B Laguna
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment 16 B Laguna is an apartment located in Sunny Beach, 1 km from Action AquaPark. Featuring free private parking, the apartment is 3.7 km from Cacao Beach. Free WiFi is provided .


220. Bulgarienhus Sun City 3 Apartments 

Foto: Bulgarienhus Sun City 3 Apartments
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Situated 800 metres from Cacao Beach in Sunny Beach, this apartment features free WiFi. The air-conditioned unit is 3 km from Action AquaPark. Free private parking is available on site. The kitchen is equipped with a toaster.


417 výsledkov nájdených, zobrazené 201 - 220 «« « 1 .. 9 10 11 12 13 .. 21  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena:
Práve teraz
St 21.11
Weather Icon: Prehánky
10° C
St 21.11
Weather Icon: Dážď
12° C
10° C
Št 22.11
Weather Icon: Dážď
11° C
 C
Východ slnka 01:00Západ slnka 16:41
Visibility 22.21 km
Humidity 91 %
Pressure 34304.13 hPa
Wind 27.36 km/h
Informácie o počasí sú prevzaté z mesta Nesebar, ktoré je vzdialené 1 km od Slnečného pobrežia.